Про гурт

Industribend members (left to right): Nazar Grynyk, Andriy Morozovskyi, Denys Kamyshev, Baris Ucok

Музичний гурт Industribend народжений в ділових колах рекламної індустрії, під час підготовки новорічної корпоративної програми 2010 року. Веселі хлопці – керівники однієї рекламної та однієї PR-агенції, згадуючи молодість, організували новий музичний колектив “Індустрія Бенд” (ІБЕ), що згодом трансформувалась в Industriabend.

Доречі, у перекладі з удмуртської, ІБЕ – це вітер, що дме в Центральній Азії, вітер, що несе каміння та пил. І, як вважають хлопці, «так само і пісні гурту Industriabend – це філософський пил та каміння. Музика та слова гурту – це накопичення емоцій, ідей, переживань типових мешканців урбаністичного поселення».

А пісні різні: веселі, танцювальні, серйозні і блюзові. Музика Industribend – мікс року, панку, хіп-хопу, навіть фанку. В піснях можна почути нотки рокабіллі, блюзу, естради та інше. Музиканти роками вбирали у себе життєвий досвід, звуки, пісні, що слухали з дитинства. І все це виливається в піснях.

Сьогодні основа гурту це –

Денис Камишев – вокал, спецефекти,

Назар Гриник – гітара, бек-вокал,

Андрій Морозовський – бас-гітара,


Крім того, сесіонний музикант – Бариш Ючок – ударні.

Протягом 2010-2012 були записані пісні, що сформували перший дебютний альбом “Рок, хіп-хоп і поп та трошки панку”.Також часто можна почути в піснях голос Валєри Копинця, а всі композиції аранжовані Дмитром Богушем (aka DeShifer). На початку діяльності до гурту також залучався Михайло Герцберг (бас-гітара).